PDF Yazdır e-Posta

Şirketimiz 2009 yılında Kaset kalıp ticareti ile faaliyetine başladığı günden beri temel prensibi ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Yapı Sektörünün ihtiyaçlarına yeni çözümler üreterek, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kaliteli üretim yapabilmenin şartları olarak iyi makine ve kaliteli hammadde kullanımı düşüncesinden hareketle, müşterilerimizin beton imalatında kullanmaları için tasarlayıp hazırladığımız Beton kalıplar üstün kalitesi ve işlevselliği ile imalat yapan müşterilerimizin memnuniyetle kullanması, bize son derece keyif vermektedir.

Ekonomik hayatta cok işletme vardır. Her biri kendi seçtiği dalda faaliyet gösterir ve bir şeyler yaparlar. Bununla birlikte sadece bunların birkaçı "En iyi" işleri yapar. Hedefimiz "üstün kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını titizlikle koruyarak; bir dünya firması olmaktır. Bizler ilk günden beri hedefimizi sektörümüzde faaliyetleri ile "öncü, yenilikleri ile"Takip Edilen" başarılarıyla "örnek", olarak seçtik. Hedeflerimize ulaşmak için vizyonumuzu "Müşteri Odaklı Olmak", "Kaliteli ürün Sunmak", müşterilerimize "Satış Sonrası Sınırsız Destek" vermek, her zaman "Dürüst Ticaret" yapmak olarak belirledik.

Kazançlarımızın değerlendirilmesini biz, müşterilerimiz, üœlkemiz ve dünya'nın kazançları olarak gördük ve kullandık. Bugun biz ne durumda isek biliyoruz ki bu müşterilerimizin bize verdiği destekle gerçekleşmiştir. Bunun için "Teşekkürler Değerli Müşterilerimize."


 

 

 


............... Her hakkı Saklıdır :::: CT Kaset Ltd. ::: www.ctpolyester.com ...............